Замовлення таксі онлайн

Категория: Послуги служби "ДеЛюкс-таксі"

Вітаємо Вас!
Якщо у вас виникла потреба скористатися послугами сервісу таксі, компанія «ДеЛюкс» (Київ, Одесса, Дніпро, Запоріжжя, Херсон) пропонує вам найзручніше і найкомфортніше рішення – замовити таксі онлайн.
Користувачам нашого сервісу не потрібно зберігати візитки, запам`ятовувати контакти знайомих водіїв або витрачати час, намагаючись зв’язатися з диспетчерською службою. У нас все набагато простіше і швидше: заповніть форму замовлення на нашому сайті, вказавши контактну інформацію і деталі поїздки, і найближчий до вас автомобіль прибуде за вашою адресою у вказаний час.
Ми здійснюємо пасажирські перевезення як в Києві, так і по Україні. Компанія « ДеЛюкс» пропонує своїм користувачам найкращий вибір авто – від бюджетних до VIP-категорії, саме тому наші послуги користуються попитом як серед користувачів, які шукають можливість швидко и недорого потрапити з пункту А в пункт Б, так і серед клієнтів, яким потрібен автомобіль Комфорт-класу або Бізнес-класу для зустрічі з бізнес-патнерами, чи іншого важливого заходу.

Переваги сервісу таксі онлайн від компанії «ДеЛюкс»
Сформувати замовлення можна у будь-якому зручному для вас місці, маючи лише девайс з доступом до інтернету. Це дуже зручно якщо вам потрібен автомобіль для поїздки,але немає змоги зв’язатися з диспетчерською службою. Після того як замовлення сформоване наш менеджер сам зателефонує вам для уточнення деталей поїзки, ваших особистих потреб та побажань.Наш сервіс працює цілодобово, тож замовлення приймаються в будь-який зручний для вас час. На відміну від інших аналогічних сервісів таксі, компанія «ДеЛюкс» виконує абсолютно всі замовлення, а тому звернення до нас – це в першу чергу надійність и впевненість в тому, що автомобіль прибуде вчасно. Співпраця з нами виключає можливість того, що через недобросовісного водія, який приїхав із запізненням або погано знає місто, ви запізнитеся на літак або на важливу для вас зустріч.Замовити таксі зараз
+38 (044) 500-3-500
+38 (063) 208-3-500
+38 (097) 595-3-500
+38 (050) 435-3-500


Окремої уваги заслуговують наші тарифи: ми пропонуємо користувачам доступні ціни на послуги. Разом з тим наші водії гарантують комфорт та безпеку кожної поїздки, адже команда DeLuxe Taxi складається лише з професіоналів. Це вигідно відрізняє нас від нелегальних перевізників, які далеко не завжди забезпечують високу якість надання послуг і необхідний рівень безпеки для пасажирів.

Якщо вам часто доводиться користуватися послугами таксі – замовлення таксі онлайн в «ДеЛюкс»Таксі стане вигідним рішенням, адже ми маємо спеціальну пропозицію для постійних клієнтів, що допоможе вам зберегти ваш час та фінанси.

Соціальні мережі

Мы в Google+
Мы в Facebook
^
 deluxe-taxi.kiev.ua - Найкраща служба таксі, для тих хто не може обійтися без послуг таксі. Ви можете замовити таксі, і не переживати подадуть Вам автомобіль чи ні! Оскільки служба таксі "ДеЛюкс" подає автомобіль 100%. У нас Ви можете замовити таксі по місту, на залізничний вокзал, а також в аеропорт Бориспіль. Наші автомобілі таксі доставлять Вас з комфортом в будь-яку точку Києва, України.
Таксі Київ Дешеве таксі Києва Таксі онлайн Робота в таксі Робота диспетчер таксі